Olaines panorāma
Uzņēmēju diena Jūrmalā: Vai uzņēmējam ir jāmaina stratēģija, lai attīstītos 2025. gadā?

Uzņēmēju diena Jūrmalā: Vai uzņēmējam ir jāmaina stratēģija, lai attīstītos 2025. gadā?

Uzņēmēju diena Jūrmalā: Vai uzņēmējam ir jāmaina  stratēģija, lai attīstītos 2025. gadā?

Kad: 2025. gada 13. marts

Kur: Jaunatnes iniciatīvu centrs, Kauguru parks, Mazā Nometņu iela 1, Jūrmala

13. martā Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) pārstāvniecība Jūrmalā sadarbībā ar Jūrmalas valstspilsētas administrāciju rīko informatīvu semināru gan jaunajiem, gan esošajiem uzņēmējiem, kuriem būs iespēja uzzināt vērtīgu informāciju par uzņēmējdarbības izaicinājumiem digitalizācijas un tehnoloģiju laikmetā.

Semināra ietvaros tiks aplūkota mākslīgā intelekta un automatizācijas būtība, to praktiskais pielietojums uzņēmējdarbībā. Dalībnieki uzzinās, kāpēc ir būtiski fokusēties uz inovatīviem risinājumiem un kā tie spēj paaugstināt darba efektivitāti, samazināt izmaksas un optimizēt procesus, kā arī, kā veidot jēgpilnu uzņēmuma zīmolu, kas ļauj sasniegt jaunas virsotnes.

Dalībnieki ne tikai saņems vērtīgu informāciju, bet arī iepazīsies ar reāliem piemēriem un risinājumiem, ko turpmāk pielāgot sava uzņēmuma kontekstā. Interaktīvai dalībnieku iesaistei, tiks nodrošināta iespēja piedalīties semināra konkursā un izlozes kārtībā saņemt vērtīgu balvu.

Pasākumu moderēs LIAA pārstāvniecības Liepājā vadītāja un Kurzemes reģiona vadītāja Vita Liepiņa.

Pasākumu vada: Linda Preise

Vairāk informācija par pasākumu un pieteikšanās pieejama portālā business.gov.lv : https://business.gov.lv/pasakums/uznemeju-diena-jurmala-vai-uznemejam-ir-jamaina-strategija-lai-attistitos-2025-gada

Kā arī informācijai par pasākumu iespējams sekot līdzi facebook LIAA pārstāvniecības Jūrmalā un Tukumā kontā: https://fb.me/e/2W8oIh18i